Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

52,000 €

Hyrje 1+1 ne shitje ne Shkoder

  • Çmimi/m²: 666
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Dergut, perballe gjimnazit Oso Kuka
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar: 19/06/2017 19:19
  • Skadon: 31 ditë, 9 orë
alma
alma02alma03alma04alma05alma06alma07alma08

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne katin e VI-të.

Apartamenti perbehet nga:
– Sallon+Kuzhine
– Dhome gjumi matrimoniale
– Ballkon

Cilesite e Hyrjes:
– Salloni dhe kuzhina jane te shtruara me pllaka cilesore.
– Dhoma matrimoniale eshte e shtruar me parket cilesor, druri.
– E pajisur me impiant Gazi per ngrohjen e ujit.
– Dritare te pajisura me grilla te jashtme.
– Pjesa e Kuzhines eshte shtruar me granit.
– Te gjitha mobiljet dhe pajisjet jane te reja ( te kompletuar 6-muaj me perpara).
– Pallati eshte ndertuar vitet e fundit.
– Ashensor.
– Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ndodhet prane afisiliteteve te ndryshme, ( farmaci, bar, market… etj)

CMIMI 52,000 €

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

130 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66559480740bced8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total