Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

20,000 LEK

Hyrje 1+1 me qera (Shtepi private)

  • Adresa: Rruga Filip Shiroka
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar në: 02/11/2016 10:30
  • Skadon për: 41 ditë, 4 orë
DSCF6638
DSCF6640DSCF6641DSCF6643DSCF6645DSCF6648

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qera një hyrje 1+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë te rruga Filip Shiroka. Hyrja ka një sipërfaqe totale prej 99m² dhe përbëhet nga:
– Sallon
– Kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– 220 m² oborr para dhe pas shtëpisë

ÇMIMI 20’000 LEKË/MUAJ

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 209 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 925819b2119910d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total