Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,000 €

Hyrje 1+1 (71 m²) bashke me garazh 50000 €

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Astiri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682055333 ose 0676046782
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 08/11/2017 14:37
  • Skadon: 111 ditë, 13 orë
323

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne kompleksin Green City 60 metra pas karburant kastratit ne unaze te re. Hyrja ndodhet ne katin e 7 perbehet nga ambienti i gatimit se bashku me sallonin me dalje ne ballkon , nje dhome gjumi dhe tualeti. Hapesira eshte e shfrytezueshme shkelyeshem dhe eshte e pozicionuar shume mire ndaj drites natyrale. Kompleksi eshte nje nder projektet me te mira ne te gjithe Tiranen per banim, me ambiente te medha gjelberimi dhe pushimi te perbashketa. Gjithashtu mirmbajtje pastertie dhe sigurie (i detyrueshem). Se bashku me hyrjen vjen edhe parkimi (i detyrueshem), per sistemimin dhe te qenit kompleks sa me kompakt. Kompleksi ka rruge dalje ne unaze te re (2 rrethrrotullimet) dhe te fusha aviacionit.

Apartament 1+1 prane Astirit 71 m² + pakrim

Nuk ka tag

208 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5685a02d9e3e5d23

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total