Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

800 €

Hotel & Restorant ne shitje tek Mali i Robit

  • Adresa: Rruga Mak Albania, Mali i Robit, Golem, Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355 69 21 39 151
  • Postuar: 28/08/2017 22:06
  • Skadon: 42 ditë, 22 orë
155706_473834834235_4375462_n
10399339_121133819235_2908322_n45389_426773824235_3863556_n12032118_10153740291219236_6351467527989713514_n67502_449982784235_3371737_n

Përshkrimi

Shitet Hotel dhe Restorant tek Mali i Robit. Sip. e Hotelit dhe e tokes e rrethuar eshte 2500 m2.
Hoteli eshte me 5 kate. 2 prej te cilave perdoren per Restorantin dhe 3 kate per 21 dhoma Hoteli. Ndodhet te rruga Mak Albania, Mali i Robit, Golem, Durres. 100 m afer detit.
Hoteli eshte ne fuksionim te plote dhe i mobiluar me paisje bashkekohore dhe funksionale.
Eshte me Hipoteke dhe te gjitha dokumentacionet e rregullta.
Cmimi 800 euro m2

Nuk ka tag

93 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 80159a4778824328

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total