Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

1,000,000 €

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa

  • Adresa: Rr. Qemal Stafa
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 14/02/2017 13:05
  • Skadon për: 130 ditë, 3 orë
83256449
8325657483256825 (1)832568258325900783369172bnbnvbnv

Përshkrim

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Hoteli eshte i perbere nga 4 kate dhe ka siperfaqe totale 400 m2. Ne perberje ka 8 dhoma, 3 korridore, 8 tualete dhe ne katin e pare ka nje bar-restorant. Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe totalisht i mobiluar. Ndodhet ne lokacion primar dhe ne nje zone te zhvilluar. Me dokumenta te rregullta.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 1.000.000 euro.
RK081216-02
www.homeplus.al

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 345 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 396584ea7950f469

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar