Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Hotel Egnatia kerkon te punesoje SANITARE hoteli

  • Paga: 25000
  • Profesioni: Pastrues
  • Adresa: Mbikalimi Rinasit(afer MegaTek,rruga dytesore VORE)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 067 20 50 107
  • Postuar: 12/02/2018 10:32

Përshkrimi

HOTEL EGNATIA kerkon te punesoje nje sanitare per hotel.Kandidatja duhet te kete eksperience te meparshme si dhe te jete korrekte ne pune.
Te interesuarit te na shkruajne ne adresen e emailit hotelegnatia2017@gmail.com ose te telefonojne ne nr e tel 068 20 50 107.
Hoteli ndodhet tek mbikalimi i Rinasit (rruga dytesore VORE,afer MegaTek).

Cel. : 068 20 50 107

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8105a814ac81b2d4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total