Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Help Desk

Përshkrimi

MUNDESI PUNESIMI

Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ Help Desk ”, aktivitet qe konsiston ne planifikimin dhe koordinimin e takimeve per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret per punesim:

– Njohuri te mira te gjuhes italiane.
– Eksperience pune ne Call Center.
– Mosha deri ne 32 vjec.

Ofrohet :

-Kontrate e rregullt pune.
-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit.
-Ambient pozitiv dhe dinamik

Te interesuarit mund te kontaktojne me:

Tel: 0699422794

Email : segretaria@multiserviscenter.al

Nuk ka tag

561 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4735a01e680c29d7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total