Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

33,000 €

HEIDELBERG SORM-Z (CPC & ALCOLOR) – 1989

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Alexandër Goga
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: gjojdeshi.mir@gmail.com, Tl.0695699189, +306948253529 viber, whatsApp
  • Postuar në: 20/09/2017 08:46
  • Skadon për: 79 ditë, 10 orë
SORMZ (12)
SORMZ (3)SORMZ (13)SORMZ (9)SORMZ (10)SORMZ (1)SORMZ (19)SORMZ (16)

Përshkrim

HEIDELBERG SORM-Z (CPC & ALCOLOR) – 1989
Ngjyrat: 2
Size: 52 x 74 cm
Mosha: 1989
Impression Count: 41 mio
Pajisje :CPC 1.01 (Ink Remote Control) – ALCOLOR dampening -Baldwin ftohje-pjatë të shpejtë lock clamps me Bacher regjistrohen – Grafix Exactomat pluhur llak
në prodhim
Disponueshmëria : MENJËHERË

Per me teper informacion ju mirpresim në numrat e mëposhtëm, në viber dhe në WhatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Per ju që nuk mundeni finenciarisht, ne Ju ndihmojm; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance” Duke Ju financuar Deri ne 80% te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Eshtë shitur. Por bashkpunoni me ne për të siguruar një tjetër.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 64 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2875966834a1a1c8

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total