Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

19,200 €

Heidelberg, GTO 52-2, vit prodhimi 1999

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Mucopulu 44 Pireas
  • Rrethi: - - - - - - - - -
  • Kontakt: 0695699189
  • Postuar në: 20/09/2017 08:51
  • Skadon për: 17 ditë
Heidelberg_GTO 52-2_1999_P001
Heidelberg_GTO 52-2_1999_P002Heidelberg_GTO 52-2_1999_P003Heidelberg_GTO 52-2_1999_P004Heidelberg_GTO 52-2_1999_P006

Përshkrim

Heidelberg, GTO 52-2

Viti: 1999
Size: 360 x 520 mm
Impression: 39 Mio.
Çmimi:e jep klienti (€)
Përshkrim:
2 color
plus version
aparati i ujit: DDS
Na pyesni, ne jemi për tu përgjigjur, dhe për tu shërbyer.
në nr. Shqiptar dhe grek, në viber dhe në whatsApp.
TEL: +355695699189 AL – +306948253529 GR
www.printcmyk.gr
Shënim:
Për ju që e dëshironi, këtë makineri, por nuk keni financa për ta bler, ne ju ndihmojm të financoheni; Nepermjet Institucionit Financiar “Crimson Finance Fund Albania” duke ju financuar deri ne 80 % te vleres se paisjes me leasing.Të interesuarit kontaktojn sa më siper.

Eshtë shitur. Por bashkpunoni me ne për të siguruar një tjetër

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 304 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 84858d263bdc498b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total