Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30 €

Hardisqe te rinj nga 30 eur per kompjuter dhe laptop

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675300140
  • Postuar: 07/12/2017 12:21
  • Skadon: 3 ditë, 1 orë
HddToshibaNEW

Përshkrimi

Hardisk i ri per kompjuter (kemi disa cop per cdo model), i paperdorur, ne qese qe nga fabrika, i pa nxjerre nga qesja ndonjehere:

500Gb Cmimi 43 eur,
750 Gb Cmimi 46 eur,
1Tb Cmimi 52 eur.

Hardisk per laptop, te rinj, ne qese te pa hapur ndonjehere:

160Gb Cmimi 30 eur,
250Gb Cmimi 35 eur.

Cel 0675300140

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 822596f20ec9c8c8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total