Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

HAPIM DYERT SERISH PER INTERVISTA!

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698192151
  • Postuar: 19/01/2018 11:38
  • Skadon: 71 ditë, 9 orë
19403677_1390360571048240_120697459_o

Përshkrimi

Ju qe kerkoni nje vend pune te sigurte, serioz dhe qe paguajne shume mire, PERSE HARXHONI ME SHUME KOHE?! Eja bej nje interviste ne uCall, punohet per fushaten VODAFONE CASA ITALIA….!
Eksperienca ne fushate te ngjashme perben perparesi. Gjithashtu pranojme aplikime edhe nga operatore me eksperience ne fushata jo te ketij profili.
Ofrojme:
Orari me turne 13:00-17:00 dhe 17:00-21:00. Ndersa 13:00-19:00 dhe 15:00 – 21:00 per ata qe duan me shume se 4 ore, pra 6 ose 8 sipas deshires.
Pagesa konkuruese deri ne 1.8 euro/ora
BONUSE shume motivus ( ditore + javore + mujore) nga 5-25 euro
Per me shume inormacion na gjeni ne adresen :
Rr.Ismail Qemali, ish-blloku, pallati Abissnet,kati 2 ,
ose mund te na kontaktoni ne Cel: 0698192151!

Ju mirepresim!

Nuk ka tag

584 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 10659bba33b6eb4f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total