Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 LEK

Gomone, Varke e markës intex MARINER 4

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682033792
  • Postuar: 31/07/2017 22:08
  • Skadon: 19 ditë
Varka mariner-4
Varka mariner-4-aVarka mariner-4-bVarka mariner-4-c

Përshkrimi

Gomone e markës intex MARINER 4. Në gjëndje shumë të mirë. Me fund (taban) të fortë (që shkelet) me kapacitet 400kg ose 4 persona, ka të montuar një paisje për montim të një motori me fuqi deri 4 kuajfuqi. ka dhe një një karel për lëvizje të afërta. Ka gjithashtu edhe pompë dhe çantën në rast paketimi.
Me përmasa (cm):
gjatësia 328,
gjërësia 145.

Nuk ka tag

144 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 60559663ff54d0ae

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total