Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000 €

Golf 7, full option, Motori 1.6 TDI, kambio automatike DSG, 2014

  • Viti i prodhimit: 2014
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682093233
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 23/02/2018 06:40
  • Skadon: 36 ditë, 9 orë
20180222_110658
20180222_11090320180222_11092520180222_11091620180222_11094820180222_11101720180222_11101220180222_11104920180222_11103120180222_111529

Përshkrimi

Volkswagen Golf 7, gri i erret uragan, full option, Motori 1.6 TDI, kambio automatike DSG, start-stop, bluetooth, computer board-i, sendilje me ngrohje, sensore para-mbrapa parkimi, pasqyra elektrike te mbyllshmedhe dhe opsione te tjera, goma te reja, sherbimet e bera ne Gjermani (vajra, filtra, ferrota). Ne gjedje perfekte.

Nuk ka tag

317 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 7355a8f309337a9d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total