Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

GOLF 5, NAFTE 2005 cmimi 4.200 Euro

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672074873
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 21/11/2017 07:18
  • Skadon: 122 ditë, 7 orë
20171031_172724
20171031_17270720171104_12522720171104_12533720171104_125446

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e argjendte
Kamjo……: manual
Ftohja……: Klima
KM……….: 199000

Shitet W Golf 5, viti 2005, nafte, 4/5 dyer, ngjyre argjendi metalizato, kambio manuale 6 marshe, kompjuter bordi, radio cd mp3 usb me ekran te madh,me klima, xhamat dhe pasqyra elektrike, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,teper ekonomike, me te gjitha sherbimet e kryera, e sapoardhur nga jashte. Cmimi 4200 euro,i padisk,, per informacion whats app 0039-3806567210, makina ndodhet ne rrugen e Kavajes 50mt pasi kalon semaforin e pallateve Cabej ne drejtim te kombinatit,..

Nuk ka tag

242 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2315a13587804caa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total