Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Kontakto! €

Golem, Kavaje shitet vile me hipoteke, 400m2 ndertim, 506m2 truall, 2 kate+papafingo, 2 garazhde, 2 garzoniere

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Golem
  • Rrethi: Kavajë
  • Kontakt: 0682034391
  • Postuar: 19/06/2017 12:29
  • Skadon: 9 ditë, 23 orë

Përshkrimi

Golem, Kavaje shitet vile,
Me hipoteke,
400m2 ndertim,
506m2 truall,
2 kate+papafingo,
2 garazhde(te cilat mund te kthehen edhe dyqane),
2 garzoniere per plazh ose banim,
Cdo kat dhe seicila nga garzonieret funksionon si apartament me vete. Te gjitha ambientet e banimit jane te mobiluara,

Pamje shume e bukur nga deti, 500m larg tij, Eshte investuar ne gjelberimin e ambienteve te jashtme me peme frutore dhe dekorative. Ajer i paster, Vila dhe ambientet e tjera jane te pershtatshme per qellime banimi, biznesi etj. Zona eshte e qete, Ka akses te shpejt per ne bregdet dhe rrugen nacionale. Pozicion i favorshem gjeografik midis Kavajes dhe Durresit. Ambientet e sherbimit (supermarket, kafe, restorante) jane ne afersi te objektit.

Shitet per aresye emigrimi.
Cmimi i diskutueshem,

Per me teper informacion numeri i kontaktit eshte: 0682034391

Nuk ka tag

1398 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7975818b2e020d58

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total