Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

290 €

Golem, 2+1;1+1 290 euro/m² (Villa Belvedere)

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: shkembi i kavajes
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693236976
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 30/06/2017 11:33
  • Skadon: 42 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Okazion !!! Shes Apartament 2+1 dhe 1+1 te HIPOTEKUAR me Cmim 290 euro/m2.
Pallati ndodhet ne afersi te Hotelit “Villa Belvedere” ne pozicion panoramik, eshte i perfunduar dhe teper cilesor . Cmimi eshte okazion.

email: doniconstructions@gmail.com
Cel. : 0693236976

Nuk ka tag

206 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 88359561ab725604

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total