Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Godine per zyra me qera ne Bllok!

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/01/2018 16:59
  • Skadon: 78 ditë, 3 orë
1
3456 (2)7 (2)89

Përshkrimi

Jepet me qera godine (vile) 3-kateshe per perdorim zyrash ne zonen e Bllokut. Ambientet kane siperfaqe totale 330m2. Vila ka ne perberje zonen e recepsionit, 8 dhoma, 3 tualete , 1 verande. Ambientet jane te shtruara me parket, te pajisura me sistem kondicionimi. Ka hapesira te bollshme, funksionale dhe te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Ambientet e jashtme te japin mundesine per parkim deri ne 4 automjete. Per me shume detaje dhe informacione si dhe viziten ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Property ID : AN180917-02

Godine per zyra me qera ne Bllok!

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 15059c4dfbf83dc6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total