Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,000 €

Godine, Kinostudio

  • Adresa: Kinostudio
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 9697567
  • Specifikime: Vend parkimi
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 9 ditë, 22 orë
Godine, Kinostudio - Foto 1Godine, Kinostudio - Foto 2

Përshkrimi

Disponojme nje godine 5-kateshe ne nje zone te zhvilluar dhe te preferuar ne qytet, ne Kinostudio. Godina eshte 5-kateshe me siperfaqe mjaft te bollshme prej 1250m2. Disponon parking me siperfaqe prej 500m2. Godina eshte mjaft e investuar dhe shume e pershtatshme per shkolle private, kopesht femijesh apo dhe konvikt. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

109 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 133595e29bf52a41

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total