Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,000 LEK

⚠️OFERTE⚠️Garsonjere (2 veta) per pushime Sarande,2000 nata⚠️

  • Adresa: Rruga Gjergj Araniti
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0695108347
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 26/08/2017 03:54
  • Skadon për: 87 ditë, 3 orë
1469091010536-1941176138

Përshkrim

Garsonjere per dy veta me kuzhine;banje;1 krevat tek dhe nje krevat trecereksh si dhe nje pamje e bukur e Sarandes.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 965 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 19157908cdae6b24

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total