Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

900 €

garsoniere shume funksionale

  • Sipërfaqja (m²): 0-20
  • Adresa: tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682032092
  • Postuar: 15/12/2017 05:52
  • Skadon: 144 ditë, 6 orë
gasoniere
gosoniere

Përshkrimi

praktike dhe e transportueshme kudo ,banjo

Nuk ka tag

153 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5815a330f596eb61

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total