Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Garsoniere në shitje, Rruga E Bogdaneve

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rruga E Bogdaneve
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0688088933
  • Specifikimet: Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 15/11/2017 13:13

Përshkrimi

Disponojme garsoniere në një ndër zonat më të frekuentuara dhe te sigurta në qytet. E pozicionuar në nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes, Rruga e Bogdaneve u ofron të gjithë personave mundësi aksesibiliteti të lehtë dhe të shpejtë në cdo pikë të qytetit dhe ndodhet vetëm 2 minuta larg nga qendra.Ambjenti është shumë i përshtatshëm për zyra por edhe për banim .Për më shumë informacion na kontaktoni.

Nuk ka tag

566 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6825a0c22d8c973f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total