Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

18,000 LEK

Garsonier me Qera Qyteti Studenti Tirane

  • Adresa: Qyteti Studenti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696212931
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar në: 17/10/2016 15:27
  • Skadon për: 19 ditë, 17 orë

Përshkrim

Ne “Qyteti Studenti” , prane “Poligoni i Qitjes “, jap garsoniere me qera . Garsoniera ndodhet ne katin e trete te nje vile dhe eshte e kompletuar, me gjithe pajisjet e nevojshme. Preferohen mundesisht te punesuar, ose dhe studente, por per qendrim kohor relativisht te gjate.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 499 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 48257fe6f7b40b09

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total