Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

190 LEK

3 Garsionere me qera tek Qyteti Student, Tirane

  • Adresa: Rruga Budi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: dashi-b@hotmail.com – 0682147383 / 0693071038
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës, Në periferi
  • Postuar: 11/12/2017 19:00
  • Skadon: 139 ditë, 21 orë

Përshkrimi

Jap 3 garsoniere me qera ne Tirane tek rruga Budi tek Qyteti Student. Garsonieret jane te mobiluara dhe te reja. Cdo garsoniere esht e pershtashme per 2 deri 3 persona/studenta. Ka dhe vend parkimi. 1 Garsoniere esht 190 mije leke te vjetra kurse 2 te tjerat jane 200 mije leke te vjetra.

Klientet qe do ofrohen, duhen te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthehet nese nuk esht demtuar gje ne ambient.

Info: dashi-b@hotmail.com
0682147383 (viber)/ 0693071038
Whatsapp/Viber: 00324658033

Nuk ka tag

246 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5995a2af8f0e3432

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total