Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150,000 LEK

Fustane nusesh

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697488638
  • Postuar: 29/09/2017 17:25
  • Skadon: 62 ditë, 22 orë
IMG_3771
IMG_4011IMG_4324IMG_4326IMG_4327IMG_4328IMG_4329

Përshkrimi

2 fustane nuserie per shitje. Janë ne gjendje fantastike. Jan veshur vetem per 2 ore. Cmimi origjinal 1700£ per te dy fustanet. Blere ne nje dyqan nusesh ne Londer Lynda’s Bridal. Me fustanet po jap dhe vellon stil katedral blere 105£ nga Adele Laurent. Fustanet jan masa 10 uk /38 eu. Cmimi 150.000 leke. Jeni te mirëpritur ti provoni. Çmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

130 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 50759aece64d95ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total