Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

furnitor – mbi 3 vite eksperience

  • Profesioni: Tjetër
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: info@edilal.com
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 28 ditë, 16 orë

Përshkrimi

Shoqeria Edil Al-It sh.p.k. ofron vend te lire pune furnitor.
Te interesuarit duhet te kene njohuri te mire te tregut dhe me mbi 3 vite eksperience ne materiale ndertimi.
Ju lutem te dergoni CV tuaja ne adresen: info@edilal.com.
Vetem personat te cilet permbushin kushtet do te njoftohen per interviste.

Nuk ka tag

211 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 76959aea6bfcb98f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total