Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

Furgon Sprinter i mbyllur

  • Adresa: Lezhe
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0682045444
  • Postuar: 22/07/2017 10:38
  • Skadon: 25 ditë, 16 orë
IMG_2298
IMG_2302IMG_2299IMG_2300IMG_2305

Përshkrimi

Furgoni eshte ne super gjendje si motorrike dhe gjenerike , shitet per arsyje se kam blere nje tjeter me te madh si ky , cdo fjale eshte e teper per te me mire se ta shikoni vete ska .

Nuk ka tag

358 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 24059730ed3b72e5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total