Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,500 €

Furgon mercedes benz 613D

  • Adresa: fier
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692100034
  • Postuar: 24/06/2017 12:13
  • Skadon: 36 ditë, 1 orë
20170624_112500_HDR
20170624_11252020170624_11253020170624_11255620170624_112658_HDR20170624_11274420170624_11275120170624_11282820170624_11351320170624_113306_HDR

Përshkrimi

makina ka ardh nga gjermania ka punuar si ambulanc ne gjermani
eshte euro 4
cmimi i diskutushem
me dogan te paguar
viti prodhimit 2007
makina eshte na gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike

Nuk ka tag

86 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 599594e38ff7a1c0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total