Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

79 €

Fundjave ne Dubrovnik

  • Adresa: TIRANE
  • Rrethi: TiranĂ«
  • Kontakt: 0695757133
  • Postuar: 08/11/2017 19:05
23215770_504764533223774_6703985447235635607_o

PĂ«rshkrimi

Date 2-4 Dhjetor
Qendrim #3dite #2nete
đź’¶Cmimi 79 Euro

❌Ne cmim perfshihet:❌
🚎Transporti
🏨Akomodim ne hotel 3*- 4*
🍽️Mengjeset dhe darkat per dy dite qendrimi
​🚶Guide Shoqerimi pergjate gjith udhetimit

Nuk ka tag

304 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6715a03406973dbc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total