Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

150,000 LEK

Frigorifera 1 Kollon ne gjendje shum te mir dhe 1 banak 3m I gjat

  • Adresa: Allias tiran
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0692475126
  • Postuar në: 06/01/2017 18:34
  • Skadon për: 189 ditë, 17 orë

Përshkrim

2 frigorifera. Nje eshte Kollon. Dhe nje eshte banak te dy ne gjendje shum te mir.

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 29 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 483586fb0fadeb0e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...