Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,150 €

Frigorifer multifunksjonal per bar restorant dhe dyqan lulesh 1.90 x 1.70

  • Adresa: Korce
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0697260847
  • Postuar: 02/10/2017 12:06
  • Skadon: 87 ditë, 7 orë
20171002_083455
20171002_08342920171002_083443

Përshkrimi

Frigorifer multifunksjonal per bar restorant dhe dyqan lulesh.permasat 1.90 lartesia 1.70 gjeresia.material inoksi I blere ne greqi shum pak I perdorur

Nuk ka tag

176 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 53659d20efb1b7f9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total