Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

160 €

FOTOKOPJE e perdorur :Canon IR1024i/1022IF

  • Adresa: rruga shefqet musaraj (mbrapa universitetit europian UET )
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355(0)682002622
  • Postuar: 22/12/2017 17:06
CANON-IR-1024-IF

Përshkrimi

Erisoni Company u themelua ne vitin 2009 duke e filluar aktivitetin si nje kompani e specializuar per shitjen, mirembajtjen dhe riparimin e makinave te printimit dixhital per prodhim dhe fotokopjim, me vendndodhje ne qytetin e Durresit dhe nje dege ne qytetin e Tiranes, duke i dhene mundesine bleresve te zgjedhin produkte dhe sherbime cilesore me cmime te uleta.
Ne ambjentet e kompanise tone prezantohen nje sere produktesh dixhitale si: Fotokopje, printera, fax, skanera, te gjitha te markes Canon per biznes te vogel, te mesem, dhe te madh. Zgjedhja jone per produktet Canon nuk eshte e rastesishme. Keto produkte kane koston me te ulet dhe jetegjatesine me te larte krahasuar me markat e tjera.
Ne kemi arritur qe per 7 vite te behemi te nje nga alternativat me te zgjedhura ne tregun Shqiptar, duke ofruar per konsumatorin teknologjine me te re te makinerive te printimit.
Por puna jone nuk mbaron ketu. Ne keto vite kemi arritur te permbushim te gjithe kerkesat e klienteve tane duke i lene ata gjithmone e me te kenaqur me cilesine, cmimin, sherbimin dhe korrektesine si pjese e pandare e produktit.

Canon ir1022IF/1024i: eshte nje fotokopje bardh e zi.
Skanerin e ka me ngjyra
DRUMI i shkon nga 25000-30000 kopje
GARANCI: 6 muaj

Nuk ka tag

689 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7175a3d186ae731e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total