Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

FORD GALAXY automatike, motor 2.3 benzine+gaz, viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 067 55 48 707
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Sensor parkimi
  • Postuar: 27/07/2017 21:54
  • Skadon: 33 ditë, 17 orë
2017-06-03 19.45.09-1
2017-06-03 19.43.30-1

Përshkrimi

Ford GALAXY

viti i prodhimit 2001 | 4.200 Euro
200.000 km, kambio: automatike, 2.3 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Benzine-Gas; Kamjo automat+ Tronik; Mbyllje qendrore; Xhama elektrik; Impjant gazi marka STAG me 5 vjet garanci i shenuar ne leje qarkullimi. Dokumenta te paguara per 1 vit. Klima. Ne gjendje perfekte motorike; xhenerike dhe llamarine. Sherbime te gjitha te sapobera. Cmimi diskutueshem.

Nuk ka tag

94 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2515976136ef4003

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total