Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

Ford Fusion 1.6 naft 2005 e sapo ardhur nga Belgjika

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696808090
  • Opsione të tjera: Klima
  • Postuar: 01/06/2017 13:39
  • Skadon: 8 ditë, 17 orë
IMG_3356
IMG_3355IMG_3354IMG_3353IMG_3357IMG_3358IMG_3359IMG_3360IMG_3361IMG_3362

Përshkrimi

Shitet Ford Fusion 1.6 naft 2005,pa dogane.Makina eshte e sapo ardhur nga Belgjika.Ne gjendje shume te mire Mekaniku,motorrike dhe estetike.Cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

265 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 345592ffa9d9372c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total