Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,400 €

Ford focus viti 2002

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0697310045
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh
  • Postuar: 16/08/2017 18:39
  • Skadon: 51 ditë, 17 orë
image-0-02-05-c34a5007e46d2528a723d67a024c859dd86cbfcf9baae87458a221eebe037422-V
image-0-02-05-26e214b8786927e7149d8b03689f8aa7411ed917c0cc4cc0b46e1bbfb1f10bc8-V20170725_15442220170725_15444220170725_154316

Përshkrimi

Shes ford focus vit prodhim I 2002 ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike . Me letra te paguara deri ne nentor 2017. E gatshme per cdo lloji prove . Shitet per arsye emigrimi .
Cmimi 2400 euro

Nuk ka tag

113 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 88059947520649ea

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total