Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Ford focus 1.8 naft OKAZION

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0693751920
  • Opsione të tjera: Disqe alumini
  • Postuar: 15/11/2017 15:29
  • Skadon: 20 ditë, 21 orë
487F4096-728E-4363-BE5C-454782CAEBB0
6BD5BA9D-D1A8-409B-9F8D-82438E61BDA8807974C8-8350-4B1C-A75F-9A01FA2C08D1B8543E3F-A584-4816-A284-C01A643F55EAF3EE174E-A931-4253-BA58-D91DC574C62E1DD34504-EABA-4048-8981-D0EC7413BBB850392191-487C-4ED8-AEF0-0B75EA0614243CDADC9B-31B2-481F-ACE2-68253EAF5705

Përshkrimi

Shitet ford focus 1.8tdci.makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire mekanikisht.me dokumenta deri ne janar 2018 siguracion deri ne prill 2018 dhe siguracion per jasht shtetit deri ne shtator 2018.makina eshte perdorur nga nje person dhe sherbimet i jane bere ne kohe.gomat e para te reja dhe ferrotat te nderruara para nje jave.

Nuk ka tag

409 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4585a0c4d42066a5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total