Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,200 €

Ford Focus,1.9 nafte, viti 2003

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682033551
  • Postuar: 26/12/2017 11:39
  • Skadon: 61 ditë, 18 orë
IMG_4431
IMG_4432

Përshkrimi

Siguracion dhe taksa te paguara deri me 28/02/2018

Nuk ka tag

206 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4795a4220bd52887

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total