Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500 €

Ford focus 2002, nafte SW

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684627090
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Portbagazh
  • Postuar: 23/12/2016 13:02
  • Skadon: 45 ditë, 1 orë
Ford focus 2002, nafte SW - Foto 1Ford focus 2002, nafte SW - Foto 2Ford focus 2002, nafte SW - Foto 3

Përshkrimi

Gjendja xhenerike shum e mire. Dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne gusht 2017. Ka disa gervishtje te vogla. Tapiceria shum e rregullt. Gjendja motorrike mjaft e mire.

Nuk ka tag

1116 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 5005846fb2b87f64

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total