Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,400 €

Ford Focus 1.6 tdi nafte Viti 2009-2010 me 164000 km

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355698973853
  • Postuar: 14/04/2018 13:31
  • Skadon: 108 ditë, 6 orë
IMG_0234
IMG_0233IMG_0232IMG_0231IMG_0230IMG_0228IMG_0227IMG_0226

Përshkrimi

Ford Focus 1.6 tdi nafte Viti 2009-2010 me 164000 km te vetat e sapoardhur nga zvicra full option clima cruise control konsum minimal 4litra 100 km,shume e paster taksa dhe siguracion te paguara. Cmimi 5400 € i diskutueshem.

Nuk ka tag

267 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4245a7c9f5534bb7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total