Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,300 €

Ford Fiesta 1.4 tdci, viti 2002

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Librazhd
  • Kontakt: 0693100989
  • Opsione të tjera: Sensor parkimi
  • Postuar: 25/07/2017 17:16
  • Skadon: 34 ditë, 11 orë
IMG_20130818_130331
IMG_20130817_092228IMG_20130817_092148IMG_20130817_092200IMG_20130817_092136Ford-Fiesta-1-4-nafte-shum-ekonomike-Ford-Fiesta-1-4-nafte-shum-ekonomike- (1)

Përshkrimi

OKAZION – shitet ford fiesta 1.4 OKAZION- Shitet ford fiesta 1.4 tdci e kuqe, 160.000km origjinale-viti prodhimit dhjetor 2002, 4,5 l/ 100 km, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike abs, AC kondicioner, sensor parkimi, sistem alarmi i montuar, mbyllje qendrore, dritat e mjegulles xenon, radio-cd originale, 2 kopje celsash, LETRAT DERI NE PRILL 2018. OFERTA E VLEFSHME PER NJE JAVE. Gati per prove, cmimi 2,300 €, tel 0693100989, 08:00 – 20:00

Nuk ka tag

167 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79859775d05c3b0b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total