Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,400 €

Ford fiesta 1.4 naft 2008

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0697627753
  • Opsione të tjera: Disqe alumini
  • Postuar: 03/01/2018 07:14
IMG_4755
IMG_4753IMG_4756IMG_4754IMG_4705IMG_4706IMG_4703

Përshkrimi

Shitet makina e tipit ford fiesta e 2008 1.4 naft me dogane te paguar me sherbime te bera vaj filtra , e thjesht per tu parkuar shume ekonomike dhe e rehatshme gjendja shume e mire . Makina sapo ka ardhur nga italia ka 130 mij kilometra origjinal . Ka sensor shiu sensor drite , drita automatike , xhama te zinj origjinal fabrike , impianti stereo shum i mir goma te reja me disqe pasqyra me palosje automatike kur mbyll makinen dhe pasqyrat me rregullim elektrik 0697627753

Nuk ka tag

903 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5395a4bc0d8c4b8b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total