Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 €

Ford Fiesta 1.4 benzine+gaz viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 50.001-75.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050023
  • Opsione të tjera: Disqe alumini
  • Postuar: 22/06/2017 17:53
  • Skadon: 28 ditë
for-fiesta-3-300x225
ford__fiesta_1_4_16v_trend_2003_6_lgw

Përshkrimi

Ford Fiesta 2003,1.4 benzin-gas i shkruar ne leje qarkullimi me te gjitha sherbimet e bera.63.000 mije kilometra origjinale.Super gjendje motorrike dhe xhenerike

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 164594be7eba1964

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total