Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

38,000 €

(FOR SALE). SHITET DYQAN ZONA E ASTIRIT, TIRANE.

  • Çmimi/m²: 1400
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Astiri prane Ish Tirana Bank
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0665305089
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 04/09/2017 15:34
  • Skadon: 62 ditë, 9 orë
20170522_193500
20170522_19352720170522_19353020170522_19354720170522_19362220170522_193610

Përshkrimi

Dyqan per shitje te Astiri.Unaza e re. Dyqani ka siperfaqe 27 m2 dhe eshte i organizuar ne hapesire katrore me tualete. Dyqani eshte kati perdhe, ndodhet , ne pallat ndertim I ri, ne kompleks Pallatesh. Dyqani momentalisht perdoret si Berberane, dhe shitet si eshte, me te gjitha pajisjet. Dyqani ka nje cmim okazion per zonen ku ndodhet per vetem 38,000 euro. Dyqani eshte ne proces hipotekimi. Per me teper info ose nje vizite ne prone kontaktoni . Origjinal Real Estate, Albania.

Nuk ka tag

112 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 67659a180ec64fb2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total