Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,200 €

(FOR SALE) SHITET: APARTAMENT GAZIONER,SELVIA ,TIRANE!

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Selvia Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0665305089
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 04/09/2017 15:34
  • Skadon: 18 ditë, 22 orë
GAZION~1

Përshkrimi

Apartament Gazioner, per shitje ne Rrugen e Dibres,(Selvia), Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe 46m2, Apartamenti eshte i organizuar dhome ndenje, dhome matrimoniale, Tualet me drite natyrale.Apartamenti eshte kati i dyte, i perdorshem per banim dhe per ambiente bisnesi, ndodhet ne pallat ndertim i ri, perfundon ne dhjetor 2017, nje nga me cilesoret qe po ndertohet ne zone, (Pallat me dy hyrje ne kat). Apartamenti ndodhet ne nje zonat me te aksesueshme te Tiranes, vetem 5 minuta ne kembe nga Sheshi Skenderbej. Cmimi 1,200 M2.Per me teper info, osé nje vizite ne prone, Kontaktoni Origjinal Real Estate,Albania

Nuk ka tag

181 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4795961070e992ab

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total