Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

(FOR RENT) ME QIRA APARTAMENT 1+1 QENDER TIRANE.

  • Adresa: Bulevardi Zogu i Pare
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0665305089
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/10/2017 12:23
  • Skadon: 15 ditë, 16 orë
20160111_142424
20160111_14243620160111_14244620160111_14245220160111_14245220160111_14245820160111_14260720160111_14262620160111_142415

Përshkrimi

Apartament 1+1 per qira, ne Qender te Tiranes, te Bulevardi Zogu i pare ne hyrje. Apartamenti me siperfaqe prej 80M2, I organizuar ne koridor, dhome ndenje, ballkon, dhome matrimoniale, tualet me drite natyrale. Apartamenti eshte i mobiluar me mobilje bashkohore, me sistem kondicionimi, ne dhomen e ndenjes, dhe ne dhomen e gjumit, eshte kati i tret banim i nje pallati ndertim i ri. Cmimi i Qirase 350 euro ne muaj. Per me teper info ose nje vizite ne prone. Kontaktoni Origjinal Real Estate Albania

Nuk ka tag

213 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 665595e48761e119

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total