Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Flet shumë mirë italisht dhe di të shesësh? Unitcenter është zgjedhja e duhur!!!

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Rr. Komuna e Parisit, ne pallatin e kompleksit Kika 1, Tirane.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 23 80 085
  • Postuar në: 21/09/2017 18:47
  • Skadon për: 182 ditë, 23 orë
kartolinafront

Përshkrim

Nëse je dhe ti ambicioz për para dhe karrierë, Unitcenter është zgjedhja e duhur!!!
Flet shumë mirë italisht dhe di të shesësh? Ne punësojmë vetëm më të mirët!

Eja dhe do të gjesh :
– Pagesë bazë 60 000 ALL NETO;
– Bonuse ditore, javore dhe mujore shumë të majme;
– Kushte pune ideale;
– Kontratë pune në përputhje me legjislacionin Shqiptar;
– Orar pune Full-Time (10:00-19:00);
– Weekend të lirë;
– Mundësi rritjeje profesionale;
– Promovim për më të mirët me udhëtime jashtë Shqipërisë;
– Trajnime periodike;
– Shërbim mjekësor falas.
Nxito ti bashkohesh skuadrës UNIT!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 88 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 67159ad1b138fdc8

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total