Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KJO NUK ESHTE PER TY!!!

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Rr. Komuna e Parisit, ne pallatin e kompleksit Kika 1, Tirane.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 23 80 085
  • Postuar: 22/01/2018 10:12
  • Skadon: 105 ditë, 5 orë
1920091411_large_TSaIE3cNreospJW

Përshkrimi

​-Nese nuk je ambicioz per PARA DHE SUKSES
-Nese nuk flet ITALISHT
-Nese nuk di te SHESESH

ZBULO ME SHUME…

Kontakt:
Cel: 355 69 23 80 085
E-Mail: Info@unitcentershpk.com
Web: www.unitcentershpk.com:
Adresa: Rr. Komuna e Parisit, ne pallatin e kompleksit Kika 1, Tirane.

Nuk ka tag

558 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 67159ad1b138fdc8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total