Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000 LEK

FIZIO KLINIKA

  • Adresa: Rr Dritan hoxha, kullat hawai , stacion i laprakes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672468632
  • Postuar: 17/01/2018 06:55
IMG-20180115-WA0015

Përshkrimi

FIZIO KLINIKA
Klinike fizioterapie e pershtatshme per cdo lloj rehabilitimi. Trajtimi dhe perkujdesja qe ju meritoni.

Ofrojme Trajtim për:
• dhimbje të qafes
• skoliozave, kifosave
• i lumbalgjive, hernies diskale,
• atrozave, spondiloartrozave
• i artritit, osteoartritit, osteoporozës
• Algjitë, cervikalgji, brakalgji, cerviko-brakalgji
Rehabilitim:
• i traumave të gjymtyrëve të poshteme
• i traumave të gjymtyrëve të siperme
• geriartrike

Ndodhemi ne rrugen Dritan Hoxha , kullat hawai , stacioni i laprakes

Per cdo informacione : 0672468632

Nuk ka tag

265 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1785a5e662e40307

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total