Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 €

Fier, siten 2 apartamente 55m2 e tërë 110m2

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Andon Profka
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: mariatziani@yahoo.com
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/01/2018 06:00
  • Skadon: 1 ditë, 16 orë
IMG_20180114_023258
IMG_20180114_023212IMG_20180114_023407FB_IMG_1497447185009FB_IMG_1497447192019FB_IMG_1497447203531FB_IMG_1497447208369FB_IMG_1497447223444FB_IMG_1497447257678

Përshkrimi

Apartamentet e sapo ndertuara me siperfaqe 110 m2, 1 dhome gjumi, ndertim 2010, banjo, dyer sigurie, awnings, pamje te pakufizuar, falas, 2 apartamente me mundesi bashkimi, ideale per familjet qe duan te jene te afert, 55 m2. secila, në katin e parafundit të një blloku prej 12 katësh me një pamje të pakufizuar të fushave të futbollit Appolonia, i pari përbëhet nga një dhomë gjallë e hapur me kuzhinë, 1 dhomë gjumi me hapësirë ​​të madhe magazinimi, 1 banjo (kabinë) çmim 30.000 euro dhe e dyta përfshin një dhomë të gjallë të hapur-kuzhinë (të integruar me dorë), 1 dhomë gjumi me hapësira të mëdha magazinimi, 1 banjo (kabina) me hapësirë ​​magazinimi çmim 35.000 euro, çmimi i negociueshëm, për kontakt dhe më shumë info www.mariatziani@yahoo.com

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5155a5e740723dd9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total