Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500,000 LEK

Fier, shes Shtepi Private 65 m² 2+1 me Oborr 230 m² (Sheqi i Madh Fier) 2.5 milion lek

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Sheqi i Madh, Rruga 1 Maji tek Bar Planet, Fier
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: Cel: 068 43 64 552 cel: 00393285609969
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 18/12/2017 16:56
20170928_220442
20170928_220553

Përshkrimi

Shitet Shtepi Private ne Fier SHeqi i Madh.

Zona/Rruga : Sheqi i Madh, Rruga 1 Maji tek Bar Planet, Fier

Siperfaqa: 65,6 m² dhe 230 m² Oborri.

Nuk ka tag

143 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1565a37d90549822

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total