Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

90,000 €

Fier Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Apollonia

  • Çmimi/m²: 600
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Lagjia Apollonia
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 00355697585547
  • Specifikimet: Pranë qendrës
  • Postuar: 04/02/2018 19:12
  • Skadon: 38 ditë, 21 orë
59b7e4846b0584a8aecd3dd2e
59b7e484804e1c0ba18c9cd8e59b7e4848b22c6cd7201da10a59b7e484962a61e4849b47ef659b7e484a18c7f28e97c6c02459b7e484ac0ff861902fba96e9FD7329C-10EC-4643-99E5-7323217BCC2F492A0273-96B8-4CC4-8373-50B2922D95FA4FA3801D-6F46-4726-BE98-15299F8AD5B1

Përshkrimi

Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Apollonia, prane Xhamise së madhe

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te banimit, pallat i ri i cili ju ofron siguri dhe kushte shume komode. I pershtatshem per biznese te ndryshme!

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 150m2 te organizuar ne sallon te madh me kuzhine te bollshme (me ballkon), 2 dhoma gjumi (secila me ballkon), tualet, depo dhe 3 ballkone.

Zona eshte nje nga zonat me te mira te qytetit, ku se fundmi eshte ndertuar edhe parku i qytetit me peme, kende lojrash per femijet dhe ambjente pushim e ajer te paster. Apartamenti mund te perdoret edhe si biznes

Cmimi: 600 Euro m2 i Diskutueshem

Nuk ka tag

275 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 21959bbe7613d680

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total