Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

2,200,000 LEK

Fiatagri 90-90 ne gjendje shume te mir +plug dhe disk

  • Adresa: Lezhe
  • Rrethi: Lezhë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0696837577
  • Postuar në: 25/12/2016 06:34
  • Skadon për: 77 ditë, 16 orë
received_1695445470734964
received_1695445524068292

Përshkrim

Shitet fiatagri 90-90 ne gjendje shume te mir pune ka plug dhe disk ka 5000 or pune shitet per arsye emigrimi

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 714 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 135585eda22336ba

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Lidhje të sponsorizuara

total